NOTE! This site uses cookies and similar technologies.

If you not change browser settings, you agree to it. Learn more

I understand

O mnie

01x560

adwokat Paulina Szlagor

W 2012 roku ukończyłam studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Następnie w latach 2013-2016 odbyłam aplikację adwokacką w Krakowskiej Izbie Adwokackiej, w trakcie której pracowałam w jednej z krakowskich kancelarii adwokackich, jak również współpracowałam z adwokatami z Warszawy, Wrocławia, Poznania, Radomia, Gdańska. Dzięki temu, zyskałam bogate doświadczenie zawodowe, które daje gwarancję wysokiego poziomu jakości świadczonych przeze mnie usług. Zajmowałam się sprawami cywilnymi, również tymi o dużym stopniu skomplikowania.

Uczestniczyłam w tworzeniu i likwidacji spółek prawa handlowego oraz ich obsłudze prawnej. Brałam udział w rozprawach sądowych jako pełnomocnik w sprawach cywilnych i obrońca w sprawach karnych. Zajmowałam się sprawami rodzinnymi, w tym o rozwód, separację, alimenty, ustalenie kontaktów z dziećmi, podział majątku wspólnego po ustaniu wspólności majątkowej małżeńskiej i wiele innych. Uczestniczyłam w licznych procesach karnych, o różnorodnym stopniu trudności.

Byłam uczestnikiem semestralnego wykładu prawniczego języka niemieckiego prowadzonego w ramach Szkoły Prawa Niemieckiego Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Posługuję się językiem niemieckim.